polski / english

2016

 

5 lutego  antygala DOKÓW | B90, Gdańsk

 

6 lutego  ZCiT | Centrum Sztuki Współczesnej, Warszawa

 

21 lutego  Olo Walicki  | Teatr Zdrojowy, Polanica Zdrój 

 

19 marca Olo Walicki  | Benefis Macieja Bibersteina  | Zamek, Krokowa

 

20 marca   Olo Walicki/Kalle Kalima  |  POLISH THEN FINISH  | B90, Gdańsk

 

21 marca   Olo Walicki/Kalle Kalima   |  Cafe Kulturalna, Warszawa

 

24 kwietnia   Ćwiczenia stylistyczne Raymonda Quineau / CLVII Krakowski Salon Poezji                           Małgorzata Brajner, Piotr Jankowski i Olo Walicki    |   NCK, Gdańsk

 

24 kwietnia   Mikołaj Trzaska, Grzegorz Nawrocki i Olo Walicki  | 

                    III koncert dla Przyszłości w 30 rocznicę Czarnobyla  |  Dom Ówka, Słupsk 

 

1 maja   ZCiT - Dancing z Zespołem Cieśni i Tańca  | Szpital Balneologiczny, Sopot

 

8 maja   KASZEBE 2  |  NADA Festival, Toruń 

 

13 maja   PREMIERA - muzyka i projekt środowiska dźwiękowego do spektaklu - Sklepy                        cynamonowe, reż Ingmar Vilqist  | Teatr Śląski w Katowicach

 

13-15 maja  Nowa Tradycja / Polskie Radio Dwójka  |  Warszawa

 

4 czerwca   Zespół Cieśni i Tańca  |   Toruń

 

5 czerwca   Zespół Cieśni i Tańca  |   Grudziądz

 

11 czerwca  Odcinek mizofoniczny  | Szaniec Jezuicki, ul. Kolonia Anielinki 1a, Gdańsk

 

14 czerwca   Zespół Cieśni i Tańca  |   Sopot

 

30 czerwca   Kaszebe 2  |   Teatr Kana, Szczecin

 

8 lipca   Zespół Cieśni i Tańca  |   Gdańsk  (TBA)

 

11 lipca   Sopot Film Festiwal / koncert muzyki filmowej  |   Sopot

 

23 lipca   Pieśni zbójnickie (T.Tymański, K.Tutka)  |   Zakopane

 

27 lipca   Pieśni zbójnickie (T.Tymański, K.Tutka)  |   Białystok

 

30 lipca   KASZEBE 2  |  Wrocław 

 

31 lipca   KASZEBE 2  |  WIANO  |  Tychy

 

1 października   Irydion / live  |  Teatr Polski, Warszawa

 

2 października   Irydion / live  |  Teatr Polski, Warszawa

 

 

2015

 

29 stycznia  Anna Steller + Olo Walicki 

NIEUBŁAGANE PIĘKNO KATASTROFY / performance z honorowym udziałem Guntera Grassa  kościół Św. Jakuba | Lubeka, Niemcy

 

18 marca  KASZEBE 2 | Cafe Kulturalna, Warszawa


27 marca  KASZEBE 2   ETNIESY  |  MCK, Bydgoszcz

 

29 kwietrnia  KASZEBE 2 | Wrocławskie Neony, Wrocław 

 

24 kwietnia  Tymański/Nawrocki/Walicki | Dwie Zmiany, Sopot

 
30 kwietnia   KASZEBE 2  Łódź Kaliska  |  Łódź


1 maja  KASZEBE 2  
| otwarcie ul. Elektryków przy B90, Gdańsk

 

13 maja  Warszawska Orkiestra Rozrywkowa |  Lyon,  Francja

 

14-17 maja  Nowa Tradycja / Polskie Radio Dwójka  |  Warszawa


31 maja  KASZEBE 2 
| “Liskom na wąsach”  Streetwaves  |  Gdańsk


12 czerwca  KASZEBE 2  Rogate granie  |  Sztum

 

13 czerwca  KASZEBE 2  Praga  |  Czechy  (TBA)


04 lipca  KASZEBE 2  
| Koncert na dachu, Kłączno


12 lipca  KASZEBE 2  
|  Inne Brzmienia,  Lublin 

 

13 lipca  KASZEBE 2  |  Pardon To Tu, Warszawa

 

16 lipca  KASZEBE 2   |  Sopot Film Festiwal,  Sopot

 

5 sierpnia  KASZEBE 2   |  Dwa Brzegi,  Kazimierz

 

8 sierpnia  KASZEBE 2  | OFF Festival,  Katowice

 

14 sierpnia  HISTORIE - INTERWENCJE (Olo Walicki + Leszek Bzdyl)  | Sala BHP  Gdańsk

 

15 sierpnia  ZCiT | Bal w Nowym Porcie,  Gdańsk

 

5  września  Leszek Możdżer Quartet,  Katowice

 

9  września  | Wernisaż wystawy Zdzisława Walickiego  |  ASP Gdańsk 

 

13 września  KASZEBE 2  | Uroczyste Otwarcie Gdyńskiego Centrum Filmowego

 

25  października  KASZEBE 2  Radio Gdańsk Live  |  Gdańsk

 

6 listopada  KASZEBE 2  |  Wejherowo

 

21 listopada  KASZEBE 2  |  Katowice

 

28 listopada  KASZEBE 2   |  Dwie Zmiany  |  Sopot

 

27 grudnia  Nawrocki/Trzaska/Walicki  | Metropolia jest OK | Gdańsk 

 

 

2014

 

6 stycznia  WOR: SONG READER BECKA  Teatr Rozmaitości | Warszawa

 

24 stycznia  Anna Steller + Olo Walicki  NIEUBŁAGANE PIĘKNO KATASTROFY  Galeria Miejska | Gdańsk

 

28 stycznia  NAWROCKI FOLK COMPUTER BAND  Radio Gdańsk | Gdańsk

 

5 marca  WOR: JERZY WOŹNIAK VS. LES BAXTER  Teatr Rozmaitości | Warszawa

 

19 marca  PREMIERA ALBUMU OLA WALICKIEGO: KOT (CZY TEŻ KOTKA?) | Gdańsk

 

23 marca  WOLNY TYBET  Pracownia Propagandy Społecznej ASP | Gdańsk

 

29 marca  MÓZG 20 LAT  Teatr Polski | Bydgoszcz

 

23 kwietnia  PIERWSZE OTWARCIE DACHU GDAŃSKIEGO TEATRU SZEKSPIROWSKIEGO

 

25 kwietnia  KONCERT NIE DLA ATOMU | Dębki

 

10 maja  LESZEK MOŻDŻER - PSALMY DAWIDOWE | Częstochowa

 

17 maja  WOR GRA ZAPPĘ  Cafe Kulturalna | Warszawa

 

7 czerwca  THE SAINTBOX  Noc Kultury | Lublin

 

14 czerwca  WOR  The Artist | Warszawa

 

22 czerwca  PIOTR MEŁECH & OLO WALICKI  Dragon | Poznań

 

24 czerwca  KOT (CZY TEŻ KOTKA?)  BCK | Bytów

 

25 czerwca  KOT (CZY TEŻ KOTKA?)  IKM | Gdańsk

 

26 czerwca  KOT (CZY TEŻ KOTKA?)  Łódź Kaliska | Łódź

 

27 czerwca  KOT (CZY TEŻ KOTKA?)  Mózg | Bydgoszcz

 

28 czerwca  KOT (CZY TEŻ KOTKA?)  Noc Kulturalna | Częstochowa

 

29 czerwca  KOT (CZY TEŻ KOTKA?)  Pardon, To Tu | Warszawa

 

20 lipca  WOR  Parkowanie | Gdańsk-Oliwa

 

3 sierpnia  WOR  Off Festival | Katowice

 

18 sierpnia  SOLIDARNY TOR  Sala BHP | Gdańsk  

 

23 sierpnia  XIII FESTIWAL GRZEGORZA CIECHOWSKIEGO  | Tczew

 

4 października  TO BE AUTHENTIC, OR NOT TO BE  Scena Kameralna | Sopot

 

5 października  TO BE AUTHENTIC, OR NOT TO BE  Gdanski Teatr Szekspirowski | Gdańsk

 

22 października  WOR GRA ZAPPE  | Gdańsk

 

25 października  PREMIERA koncertowa KASZEBE 2  | Bytów

 

11 listopada  PIOSENKI PATRIOTYCZNE  Filharmonia | Gdańsk

 

21 grudnia  OLO WALICKI 25/40  Gdanski Teatr Szekspirowski | Gdańsk

 

28 grudnia  KOBIETY / METROPOLIA jest OK  Parlament | Gdańsk

 

 

 

 

2013

 

28 stycznia  IRYDION - SPEKTAKL PRZEDPREMIEROWY  Teatr Polski | Warszawa

 

29 stycznia  IRYDION - PREMIERA  Teatr Polski | Warszawa

 

30 stycznia  IRYDION - DRUGA PREMIERA  Teatr Polski | Warszawa

 

2 lutego  IRYDION  Teatr Polski | Warszawa

 

3 lutego  IRYDION  Teatr Polski | Warszawa

 

16 lutego  IRYDION  Teatr Polski | Warszawa

 

17 lutego  IRYDION  Teatr Polski | Warszawa

 

8 marca  KARI AMIRIAN  Młodzieżowy Dom Kultury | Chełm

 

22 marca  LOCO STAR  Unknown Festival w Hydrozagadce | Warszawa

 

27 marca  IRYDION  Teatr Polski | Warszawa

 

3 kwietnia  IRYDION  Teatr Polski | Warszawa

 

23 maja  PIOSENKI PATRIOTYCZNE  Spatif | Sopot

 

28 maja  MAZOLEWSKI/WALICKI  Zachęta | Warszawa

 

30 maja  TO NIE TA MELODIA  Kolonia Artystów | Gdańsk

 

2 czerwca  ZESPÓŁ CIEŚNI I TAŃCA  Streetwaves | Gdańsk

 

8 czerwca  IRYDION  Teatr Polski | Warszawa

 

9 czerwca  IRYDION  Teatr Polski | Warszawa

 

14 czerwca  MAZOLEWSKI / WALICKI  Fląder Festiwal | Gdańsk

 

15 czerwca  MAZOLEWSKI / WALICKI  Szara Gęś | Sztum

 

14 lipca  OW KASZEBE II  Festiwal Rozstaje | Kraków

 

18 lipca  ZESPÓŁ CIEŚNI I TAŃCA  Sopot Film Festival 2013 | Sopot

 

7 września  A.FREDRO/A.SEWERYN  Łazienki | Warszawa

 

8 września  WILNO W GDAŃSKU  Teatr Wybrzeże | Gdańsk

 

15 września  GDAŃSK W WILNIE | Wilno

 

29 września  KASZEBE II  Park Oliwski | Gdańsk

 

10 października  IRYDION  Teatr Polski | Warszawa

 

11 października  IRYDION  Teatr Polski | Warszawa

 

12 października  OW KASZEBE II  Fonomo Music & Film Festival | Bydgoszcz

 

24 października  OW KASZEBE II  Teatr Słowackiego | Kraków

 

2 listopada  IRYDION  Teatr Polski | Warszawa

 

3 listopada  IRYDION  Teatr Polski | Warszawa

 

3 listopada  TRANS FUZJA Polskie Radio Dwójka | Warszawa

 

28 grudnia  WALICKI / WILK  Ucho | Gdynia

 

 

 

2012

 

6 stycznia  OW KASZEBE II  IS Wyspa | Gdańsk

 

20 / 21 stycznia  SPEKTAKL FRUU  Teatr Wybrzeże Malarnia | Gdańsk

 

22 stycznia  OW TRIO: WALICKI / KALIMA / STARUSZKIEWICZ w GGM | Gdańsk

 

13 lutego  WESELE Wyspiańskiego  Polskie Radio | Kraków

 

3 marca  MAZOLEWSKI / WALICKI  Jazzarium | Warszawa

 

6 marca  MAZOLEWSKI / WALICKI  Haris | Kraków

 

7 marca  MAZOLEWSKI / WALICKI  Fabrika | Poznań

 

24 marca  EUROPEJSKI POETA WOLNOŚCI  Teatr Wybrzeże | Gdańsk

 

12 kwietnia  THE SAINTBOX  Fabryka Trzciny | Warszawa

 

13 kwietnia  THE SAINTBOX  Concordia Designe | Poznań

 

8 czerwca  NAXOS QUINTET  Galeria Freta | Warszawa

 

21 czerwca  FRUU - DADA VON BZDULOW  live | Gdańsk

 

23 czerwca  THE SAINTBOX  live | Łódź

 

24 czerwca  NAXOS QUINTET  live | Zgorzelec

 

6 lipca  THE SAINTBOX  Open'er | Gdynia

 

14 lipca  MAZOLEWSKI / WALICKI  Sopot Film Festival | Sopot

 

15 lipca  THE SAINTBOX  BYOB | Gdańsk

 

22 lipca  THE SAINTBOX  Nowe Horyzonty | Wrocław

 

28 lipca  OTWARCIE OPERY LEŚNEJ | Sopot

 

2 sierpnia  OW KASZEBE II  Dzwięki Północy | Gdańsk

 

3 sierpnia  OW KASZEBE II  Zamek | Bytów

 

7 sierpnia  KWARTET KONTRABASOWY  live | Bydgoszcz

 

8 września  THE SAINTBOX  Stary Dworzec | Katowice

 

9 września  WILNO W GDAŃSKU  live | Gdańsk

 

15 września  THE SAINTBOX  live | Wilno

 

16 września  GDAŃSK W WILNIE  live | Wilno

 

23 września  THE SAINTBOX  Kieleckie Centrum Kultury | Kielce

 

28 września  THE SAINTBOX  Fabrika | Poznań

 

29 września  THE SAINTBOX  BytOFFsky Festival | Bytów

 

2 października  FRUU  Biblioteka Tańca - Studio Teatru Dada von Bzdulow | Gdańsk

 

12 października  MAZOLEWSKI / WALICKI  Pomorskie Dni Chopinowskie | Waplewo Wielkie

 

13 października  KARI AMIRIAN  Free Form Festival | Warszawa

 

29 października  JAZZOUT  Jazz Club Hipnoza | Katowice

 

20 / 21 listopada  FRUU  Teatr Wybrzeże - Czarna Sala | Gdańsk

 

13 grudnia  CELEBRATION 20to lecie Teatru Dada von Bzdulow | Gdańsk

 

21 grudnia  POŻEGNANIE ZA ŚWIATEM  Fabryka Batycki | Gdańsk

 

22 grudnia  WALICKI / WESOŁOWSKI  Opowieści Niesamowite IV | Gdańsk-Oliwa

 

27 grudnia  WODA DŻESTYLOWANA  Spatif | Sopot

 

 

 

2011

 

17 czerwca  ZESPÓŁ CIEŚNI bez TAŃCA  Onyx Zatoka | Gdańsk

 

22 czerwca  THE SAINTBOX  Enter Festiwal | Poznań

 

29 czerwca  MYASSTO WOLNOŚCI  Teatr Miniatura | Gdańsk

 

30 czerwca  PRAPREMIERA SPEKTAKLU: FRUU  Opene'er Festival | Gdynia

 

6 / 7 / 8 lipca  SPEKTAKL: FRUU  Zatoka Sztuki | Sopot

 

9 lipca  NAXOS QUINTET  Jazz na Starówce | Warszawa

 

15 lipca  SPEKTAKL: FRUU  Festiwal Feta | Gdańsk

 

16 lipca  OW KASZEBE  Centrum Św. Jana | Gdańsk

 

12 / 13 / 14 sierpnia  OW KASZEBE  Cassubia Cantat | Bytów

 

14 sierpnia  ZESPÓŁ CIEŚNI I TAŃCA  Parkowanie | Gdańsk-Oliwa

 

14 sierpnia  OW KASZEBE  Ostańce Próśb Centrum Św. Jana | Gdańsk

 

19 / 20 sierpnia  SPEKTAKL: FRUU Zatoka Sztuki | Sopot

 

21 sierpnia  MAZOLEWSKI & WALICKI  Gdańskie Noce Jazsowe | Gdańsk

 

26 sierpnia  NAXOS QUINTET  live | Olsztyn

 

11 września  WILNO W GDAŃSKU  Centrum Św. Jana | Gdańsk

 

5 listopada  GDAŃSK - VILNIUS  Kościół Św. Katarzyny | Wilno

 

25 listopada  HERETYCY, HETERYCY, HEDONIŚCI, CELEBRYCI  IS Wyspa | Gdańsk

 

11 grudnia  THE SAINTBOX  Festiwal Filmów Żubroffka | Białystok

 

26 grudnia  OW KASZEBE II  Parlament | Gdańsk

 

 

29 grudnia  SPEKTAKL: FRUU  Centrum Św. Jana | Gdańsk

© Olo Walicki 2010 / design: Marcin Lagocki / performance: NetAs.pl